A kormány gazdasággal kapcsolatos döntéseivel a fiatalok, a családosok és az idősek is jól járnak – hangsúlyozta a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója a Facebook-oldalán szerdán.

Menczer Tamás felidézte, hogy 1 millió 350 ezer 690 ember küldte vissza nemzeti konzultációt. Ezt nagyon jelentős számnak nevezte, egyben mindenkinek megköszönte, aki részt vett a konzultációban.

A kormánypárti politikus megfogalmazása szerint az elsöprő többség, több mint 95 százalék világossá tette, hogy egyetért a kormány és a kormánypártok céljaival.

Gazdasági semlegességre van szükségünk, és a magyar érdeknek megfelelően minden irányban építenünk kell a gazdasági kapcsolatainkat” – hangoztatta, hozzáfűzve, hogy a 21 pontos gazdasági akciótervet pedig végre kell hajtani és – mint fogalmazott – „így is teszünk„.

Segítjük a bérek emelkedését, indítjuk a munkáshitelt, megduplázzuk a családi adókedvezményt, segítjük a megfizethető lakhatást, soha nem látott mértékben támogatjuk a kis- és középvállalkozókat, megvédjük és állandósítjuk a 13. havi nyugdíjat

– sorolta, hozzátéve, hogy ezekkel a döntésekkel fiatal, családos és idős is jól jár.

Menczer Tamás szerint „Brüsszel és magyarországi csatolt részei a jövőben is támadni fognak bennünket„, azonban – ahogy fogalmazott – „a magyarok akarata világos, a saját sorsunkról csak mi dönthetünk„.

A magyar érdeket a jövőben is meg fogjuk védeni – mondta a videóban Menczer Tamás.